» Türkiye spot yeni web sitesi turkiyespot.org
» TürkiyeSpot''da Domain kaydı iyisinden 20tl
» TürkiyeSpot''da Windows 2003 plesk kontrol paneli host yayına başladı.
 

Türkiye Spot İletişim Bilgileri AHMET M. YÜKSEL Faaliyet Belge No: 584 Adres: Oto Centre B 6 Bağcılar-İstanbul Tel: 05434380323 (Bilgi amaçlıdır, adres ve telefonla satışımız yoktur, desteğimiz ise ücretlidir ve önceden ödeme , internetten görüşme gerektirir..)

Sanal Mağaza Sayfası tüm masraflar dahil yıllık 120tl, Sınırsız Hosting,Bayi Hosting 120tl

Team Talk Sesli Sohbet Sistemleri , 200gb dosya alanı ile aylık 150tl

Müşteri temsilcimizi arayınızv Akın kekeç Tel:0541 242 87 61 skype:trabzonlu1231 akinbbugra@gmail.com (sadece satış telefonu)

Tavsiye siteler bölümünde yer almak için yıllık 500tl ödeme yapılmalıdır.irtibat: turkiyespot@gmail.com

# 1987 Yılında bilgisayar, proğramcılık, oyun ve bilgisayar network sistemleri üzerindeki çalışmalarımızı ve tecrübelerimizi sonunda web hosting,internet radyosu,vps,vds,team talk sesli sohbet sistemleri,cpanel/whm,hypervm,whmsonic,plesk windows konusunda toplamaya karar verdik. Değişik host firmalarına ve şirketlere kaliteli ve güvenilir hizmetler sunduk ,en sonunda bu işi web sayfasından aracısız ve direk olarak spot ucuz toptan fiyatına ve kaliteli hosting fiyatlarıyla halkımıza sunuyoruz. Fiyatlarımız toptan olup ettiğimiz kar 1-2tl yi geçmemektedir. Merkezi amerikada ve almanyada olan sunucularımızdan kredi kartıyla veya Türkiyedeki temsilcilerimizin hesap numaralarına havale ile veya posta çeki hesabına havale yönlemiyle çalışıyoruz.Kredi kartı kullanılarak host alınması durumunda bize %10 kadar ek masraf gelmektedir ama buna rağmen paypal.com aracılığıyla veya gittigidiyor.com, sanalpazar.com, aracılığıyla veya internete açık kredi kartlarından direk olarakta tahsilat alabiliyoruz.Genelde web işinden anlayan kişilerle çalıştığımızdan ve toptan verdiğimizden  ,çok yoğun olduğumuzdan telefon ve fax hizmeti veremiyoruz ,ama email,msn,skype,gtalk,yahoo messenger,Aim desteğimiz ücretsizdir. Eğer müşterilerimizden talep gelirse anlaşmalı yerlerden telefon desteği veriyoruz. Telefon destek ücreti 1 saat 20tl dir.Çalıştığınız bankayı belirterek hesap numarası sorunuz.posta çeki hesap no:5052191(posta çeki hesabına ücretsiz postahaneden havale yapabilirsiniz) Diğer hesap numaralarımız.Satış temsilcimize msn:alibal@turkiyespot.com-icq:97428900 yahoo messenger:toplumesajci gtalk:turkiyespot@gmail.com skype:www.turkiyespot.com adreslerinden ulaşabilirsiniz. E postalarımızı sürekli kontrol etmekteyiz ve temsilcilerimiz sürekli yoğun olduklarından e posta atmanız işlerinizi hızlandıracaktır. Bazı müşterilerimizden yüz yüze görüşme, destek alma,ödeme yapma,konumuzla alakalı sohbet etme, çay kahve içme gibi talepler almaktayız.Danışmanlarımızla(Web tsarımı konusunda uzman Türkiye çapında webmaster arkadaşlarımız.) görüşebilirsiniz,ödemenizi direk bize yapabilirsiniz ,saat ücretimiz 50ytl dir. En az 2 saatlik görüşme ve destek talebinizi bildirdiğiniz zaman bulunduğunuz şehir değerlendirilecek ve uygun görülürse hesabımıza en az 100ytl yatırdıktan sonra yakından destek alabileceksiniz. Lütfen bu tür taleplerde iletişime geçiniz.(üniversitelerde veya özel firmalarda personel eğitimi yada alanımızdaki konularda seminer ve eğitim vermekteyiz. isteyen lise,yüksek okul ve üniversitelerde ders olarak verebilmekteyiz.)

Eğer kredi kartınızdan ödeme yaparak otomatik hesap açmak ve bilgilerin anında e-postanıza gelmesini isterseniz tıklayınız. (paypal.com destekli)

TÜRKİYE SPOT UCUZ KALİTELİ HOSTING HİZMETLERİ