FİZİK DOSYASI FORUMLARI Forum Ana Sayfa FİZİK DOSYASI FORUMLARI
Fizik Dünyası

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Ramazan Ayında Şeytanlar Zincire Vurulur

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    FİZİK DOSYASI FORUMLARI Forum Ana Sayfa -> Fizik Dosyasi
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dede Efendi
Misafir

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2005 8:09 am    Mesaj konusu: Ramazan Ayında Şeytanlar Zincire Vurulur Alıntıyla Cevap Gönder

Ramazan Ayında Şeytanlar Zincire Vurulur. Ben rusların metafizikvarlıklarla fiziki deneyler yaptıklarını biliyorum hata hipnoz lisesi bile kurmuş ruslar. şimdi krilyan fotoğrafçılığı yöntemiyle ruhu fotoğrafını çektiklerini falan söylüyorlar, bunu yapanlarda rus. Be kardeşim madem ruslar bunu yapıyor,biz neden Mübarek ramazan ayında şeytanların zincire bağlandığını araştırmıyoruz. Size örnek vereyim yıllardır okul okuduk neye yaradı sanki profesörmü olduk? üniversite falan hepsi hikaye diyelim üniversite bitirdin öğretmen oldun sana yine abuk sabuk sorularla imtihan yapıp öğretmen yapıyorlar kazanırsan tabii ki. onuda boşver öğretmen olsanda daha geri zekalı imtihanlar devam ediyor. Bu ülkeye yazık yıllardır 1 tane icatmı yapılmış? cumhuriyet kuruldu kurulalı neyi icat etmişler? okuyan insanların kafalarını karıştırmaktan başka bişey değil. Rus dersin yeri gelince gülersin ama gel görki ruslar uçak yapıyor adamlar ruhun resmini çekiyor. Bizimkilerde imtihan çalışmakla 20 yılını harcıyor. imtihan üstüne imtihan sanki profesör yetiştiriyorlar yaptıkları bişeylerde olsa gam yemem ne yapmışlar?
aselsan cep telefonu yapmıştı 1-2 ay sonrada modası geçti.
yazıklar olsun devletin eğitim sistemine
Başa dön
Fizik Dosyası
Fizik Dosyası

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2005 8:09 am    Mesaj konusu: Fizik Dosyası

Başa dön
gökosistem

MesajTarih: Cum Şub 10, 2006 5:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hakikaten çok haklısın sana tamamen katılıyorum... Burda insanlar sadece para kazanmak için okul okumak gerektiğini düşünüyor çünkü. Devlet ilk sınavlardan sonra o kadar abartmış ki, artık geri dönüşü yok. Türkiye'nin eğitim sistemi çok zor, bazı yabancı ülkelerde (bunu bi öğretmenim söyledi) okumayı bile 3. sınıfta öğreniyorlarmış... Fakat icraatları, yaptıkları daha fazla...
Saygılar...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    FİZİK DOSYASI FORUMLARI Forum Ana Sayfa -> Fizik Dosyasi Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız